OPENLANE’online autóárverési platformja naponta több mint 4000 járműhöz biztosít hozzáférést a professzionális autókereskedőknek. Az autók megvásárlása az OPENLANE-n keresztül kényelmes, könnyen kivitelezhető, és nagyszerű módja annak, hogy sok pénzt takarítson meg. Mindenféle autót kínálunk, a személyautóktól kezdve a furgonokon és kisteherautókon át a sérült járművekig.
Minden, a platformunkon szereplő jármű rendkívül részletes leírást tartalmaz, így Ön mindig pontosan tudja, hogy ajánlatot tesz. Járműveink a legnagyobb lízing- és autókölcsönző cégektől, autókereskedőktől, flottatulajdonosoktól és még gyártóktól is származnak. Hatalmas kínálatunkban biztosan megtalálja a kívánt autót.
Tipp: A kontinentális európai ügyfelek igénybe vehetik mobilalkalmazás—elérhető Android és iOS. Segít a licitek kezelésében, és lehetővé teszi, hogy valós időben kövesse nyomon az aukciókat, függetlenül attól, hogy hol’van fizikailag.
Keressen konkrét járműveket, vagy böngésszen árveréseink között
Akár egy bizonyos típusú járművet szeretne találni, akár csak egy akcióra vadászik, az OPENLANE-nál egy halom lehetőséget fog felfedezni. Használja beépített keresési lehetőségeinket, hogy néhány kattintással megtalálja a keresett autót:
• Gyors keresés
Gyorskereső funkciónk közvetlenül a honlap. Egyszerűen válassza ki az Önnek megfelelő feltételeket, és kattintson a ‘X számú jármű megjelenítése’ gombra, hogy elkezdje böngészni az elérhető találatokat.
• Részletes keresés
Az árnyaltabb keresésekhez néhány további részletre van szükség. Ha egy gyors kereséssel nem találja meg, amit keres, ez a következő lépés. Kattintson a Autók keresése, és adja meg a legmegfelelőbb keresési feltételeket, például a márkát, a modellt, az üzemanyagtípust és az árkategóriát. Ön dönti el, hogy mi’a legfontosabb, és mely kritériumok segítenek a legjobban megtalálni a keresett autót. Rendszeresen ugyanazt az autótípust vásárolja? Jelentkezzen be, hogy elmentse a keresési paramétereit, és legközelebb mindent megkönnyítsen.
Tipp: Ha elmenti a keresési paramétereit, mi’elküldjük Önnek e-mailben, amikor egy megfelelő jármű elérhetővé válik. Az értesítések testreszabásával a ‘Beállítások’ részben a ‘Saját fiókom’ portálon le- vagy letilthatja ezeket az e-maileket.
• Aukciós áttekintés
Az éppen zajló aukciók böngészéséhez lépjen a Aukciók oldalon. Szűkítse a keresést a képernyő bal oldalán található szűrési lehetőségek segítségével, hogy gyorsan láthassa az igényeinek megfelelő, elérhető járműveket. Mentse el a keresési szűrőket, hogy a későbbi keresések még gyorsabbá és egyszerűbbé váljanak.
Kérdés?
Kérjük, Kapcsolatfelvétel. Barátságos és tapasztalt ügyfélszolgálati csapatunk szívesen segít.